O Nas

Mieszkania, domy, lokale użytkowe, a także działki – to zasadnicze elementy obrotu tj. kupna sprzedaży i najmu nieruchomości. Nasza praca skupia się na wszechstronnej, profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i sfinalizowania organizowanych przez nas transakcji. Każda z nich jest dokładnie nadzorowana pod względem formalnym i merytorycznym – mając na uwadze głównie bezpieczeństwo i w efekcie satysfakcję naszego Klienta. W tym celu skupiamy się na wszelkich możliwych procedurach związanych ze sprawdzaniem i korygowaniem stanu prawnego nieruchomości i służymy wszechstronnym doradztwem. Współpracujemy z bankami kredytującymi zakup – przygotowując dokumentację zbywanej nieruchomości – dbając o bezpieczeństwo finansowe zainteresowanych stron w powierzonych transakcjach.

Właścicielka biura Ewa Smolczyńska posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 12155 oraz wymagany ustawowo certyfikat ubezpieczeniowy w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

W ramach współpracy z innymi Biurami Nieruchomości w Kaliszu działalność Biura Nieruchomości SMOLCZYŃSKA jest wszechstronna, efektywna i bardziej rozbudowana. Dzięki aktywnej wymianie ofert, przyśpieszamy obrót i mamy dostęp do szerszej ilości uczestników transakcji.

SPRZEDAJESZ | kUPUJESZ | WYNAJMUJESZ

ZADZWOŃ DO NAS LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE

512 151 046 62 767 23 63 zgłoś on-line
Do góry

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Powered by Nieruchomości