Mieszkanie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku w Skalmierzycach przy ulicy Kaliskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i oddzielnej kuchni. Całość odnowiona czysta i zadbana.   Koszt najmu wynosi 1200zł + czynsz ok 450zł Kaucja wynosi 1600zł.   Jako0 biuro pobieramy jednorazową prowizje.

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 56,5m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Górnośląskiej. Mieszkanie rozkładowe – oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Okna plastikowe , na podłogach mozaika parkietowa i kafelki. Mieszkanie gotowe do przejęcia.

Kawalerka 29,86m2 ul.Staszica

190 000 PLN
Oferta nr : 3584

Do sprzedania kawalerka z balkonem o powierzchni 29,86m2 zlokalizowana na drugim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Staszica.   Mieszkanie czyste i zadbane , doskonała lokalizacja. Teren ogrodzony , wjazd przez szlaban na pilota , Duży parking dla mieszkańców i gości.   Zapraszamy na prezentację.

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,2 m2 , zlokalizowane na II piętrze w bloku przy Al. Wojska Polskiego. Okna plastikowe, parkiet,  mieszkanie do odnowienia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Duży parking przed budynkiem.

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 51,93 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ulicy  Nowy Świat. Mieszkanie aktualnie wynajmowane – istnieje możliwość przejęcia umowy. Mieszkanie odnowione , okna plastikowe , ogrzewanie miejskie , ciepła woda z junkersa.   Zapraszamy.

Przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garderobą.   Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68,81m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą  przy ul. Czaszkowskiej.   mieszkanie słoneczne rozkładowe, dwustronne do każdego pomieszczenia osobne wejście duży balkon winda doskonała lokalizacja Mieszkanie rozkładowe , złożone z dwóch pokoi , łazienki , oddzielnej kuchni i […]

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 105m2. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy 3-go Maja. Mieszkanie rozkładowe-oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Okna plastikowe ,ogrzewanie elektryczne , w mieszkaniu jest dostępny gaz. Lokal w doskonałej lokalizacji i funkcjonalnym układzie. Zapraszamy na prezentację.

SPRZEDAJESZ | kUPUJESZ | WYNAJMUJESZ

ZADZWOŃ DO NAS LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE

512 151 046 62 767 23 63 zgłoś on-line
Do góry