Mieszkanie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i dużym balkonem o powierzchni 69m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Czaszkowskiej. Mieszkanie rozkładowe , pokoje bez mebli. Najem Okazjonalny.     Koszt najmu 1500zł + czynsz 500zł. Kaucja wynosi 2000zł.   Jako Biuro Nieruchomości pobieramy jednorazową prowizje.

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 63m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. P.S.Wyszyńskiego. Mieszkanie częściowo umeblowane.   Koszt najmu wynosi 1200zł + 500zł czynsz. Kaucja wynosi 1700zł.   Jako Biuro Nieruchomości pobieramy jednorazową prowizje.

Do  wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 42m2 zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M.Konopnickiej.   Koszt najmu 950zł + 400zł czynsz Kaucja wynosi 1400zł   Jako Biuro Nieruchomości pobieramy jednorazową prowizje

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na 8-piętrze w bloku z windą przy ulicy Górnośląskiej. Mieszkanie trzypokojowe ,oddzielnie łazienka i wc. Oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń.   Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie odnowione , łazienka i wc po remoncie. Okna plastikowe na podłogach panele i mozaika parkietowa.…

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 105m2. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy 3-go Maja. Mieszkanie rozkładowe-oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Okna plastikowe ,ogrzewanie elektryczne , w mieszkaniu jest dostępny gaz. Lokal w doskonałej lokalizacji i funkcjonalnym układzie. Zapraszamy na prezentację.

SPRZEDAJESZ | kUPUJESZ | WYNAJMUJESZ

ZADZWOŃ DO NAS LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE

512 151 046 62 767 23 63 zgłoś on-line
Do góry