Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34m2 , zlokalizowana na parterze w bloku przy ul. Ks.St. Piotrowskiego. Mieszkanie umeblowane , oddzielna kuchnia. Teren zamknięty , miejsca parkingowe .   Koszt najmu wynosi 1150zł + 350zł czynsz Kaucja wynosi 1500zł   Jako biuro pobieramy jednorazowa prowizje.

Lokal 78m2 ul 3-go Maja

1 700 PLN
Oferta nr : 1779

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 78m2 zlokalizowany przy ul 3-go Maja przy Galerii Tęcza. Lokal z zapleczem socjalnym, rampą oraz miejscem parkingowym. Koszt najmu wynosi netto 1700zł  +czynsz 840zł. Kaucja jednomiesięczna.

  Mieszkanie dwupokojowe 50,16 m2. Warszawa, ulica Kłopot 4 w nowoczesnym kompleksie budynków „Przy Arkadii”. Dzielnica Wola, budynek znajduje się jednak na pograniczu dzielnic Żoliborz i Śródmieście. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się osiedle Żoliborz Artystyczny oraz biurowiec Forest.   Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 50,16m2 ( osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń). Z salonu wejście na przestronny, […]

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 58m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Złote Łąki.   Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Całość w funkcjonalnym układzie zapewniającym komfort  mieszkania i odpoczynku. Osiedle w dogodnej lokalizacji zapewniającej cisze i spokój.   Zapraszamy.

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 74,94m2. zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Legionów. Pełna własność. Mieszkanie składa się z przedpokoju , łazienki , wc , oddzielnej kuchni i czterech pokoi, dwóch balkonów oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie rozkładowe – oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Całość mieszkania do remontu. […]