Wyszukaj w ofercie
Cena


Powierzchnia


Mieszkania, domy, lokale użytkowe, a także działki - to zasadnicze elementy obrotu tj. kupna sprzedaży i najmu nieruchomości. Nasza praca skupia się na wszechstronnej, profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i sfinalizowania organizowanych przez nas transakcji. Każda z nich jest dokładnie nadzorowana pod względem formalnym i merytorycznym - mając na uwadze głównie bezpieczeństwo i w efekcie satysfakcję naszego Klienta. W tym celu skupiamy się na wszelkich możliwych procedurach związanych ze sprawdzaniem i korygowaniem stanu prawnego nieruchomości i służymy wszechstronnym doradztwem. Współpracujemy z bankami kredytującymi zakup - przygotowując dokumentację zbywanej nieruchomości - dbając o bezpieczeństwo finansowe zainteresowanych stron w powierzonych transakcjach.

Właścicielka biura Ewa Smolczyńska posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obroce nieruchomościami nr 12155 oraz wymagany ustawowo certyfikat ubezpieczeniowy w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

W ramach współpracy z innymi Biurami Nieruchomości w Kaliszu działalność Biura Nieruchomości SMOLCZYŃSKA jest wszechstronna, efektywna i bardziej rozbudowana. Dzięki aktywnej wymianie ofert, przyśpieszamy obrót i mamy dostep do szerszej ilości uczestników transakcji.


©2009-2010 smolczynska.pl

projekt i wykonanie
strony internetowe, identyfikacja wizualna, DTP - megafor.pl